Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

A21 - Linia nr 96, Siemianowice Śląskie

 
Przejazd SORem #1 (rok produkcji 2016) na odcinku Siemianowice Plac Skargi - Siemianowice Korfantego. Linia ta jest okrężną (podobna do niej 196 też) obsługiwana 2 autobusami marki SOR i jeździ na trasie Przełajka Pętla - Bańgów Gospoda - Siemianowice Plac Skargi - Bytków Kapicy - Michałkowice Kościół - Bańgów Gospoda - Przełajka Pętla. 96 obsługuje też przystanki: Liceum Katolickie, Szpital, Powstańców, Pszczelnicza, Kościół, Rynek, ale tylko w dni robocze i w 4 kursach (1 rano, 3 popołudniu).

 


Mar Pit
 
Data pliku video: 2018-06-02, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Siemianowice Śląskie

  Siemianowice Śląskie - to miasto na prawach powiatu położone jest w południowej części kraju, w województwie śląskim. Leży nad rzeką Brynicą, która jest dopływem Czarnej Przemszy. Miasto liczy niespełna 70 tys. mieszkańców w obszarze 25,5 km².

  Miasto węgla i stali zaprasza do siebie nowych inwestorów i stawia na turystykę. Pobytem w nim zainteresować się mogą zarówno Ci ceniący sobie historyczne obiekty w postaci zabytków i miejsc pamięci, jak i Ci, którzy lubują się odpoczynkiem wśród zieleni. Pierwsi powinni zwiedzić przede wszystkim Pałac w Siemianowicach, który jest najważniejszym zabytkiem zespołu pałacowo-parkowego. Jest to największy pałac na terenie województwa i jeden z największych w skali kraju. Drudzy koniecznie muszą wybrać się do Parku Górnika.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola