Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Biuro rachunkowe pełna księgowość Siemianowice Śląskie Global Accounting sp. z o.o.

 
Global Accounting to biuro rachunkowe z Siemianowic Śląskich. Spółka oferuje klientom nowoczesne usługi księgowe, np. prowadzenie w ramach pełnej księgowości ksiąg handlowych oraz w ramach małej księgowości ksiąg przychodów i rozchodów. Usługi realizowane przez biuro to m. in. rozliczanie podatku od towarów i usług oraz sporządzanie sprawozdań dotyczących innych podatków. Oczywiście klienci Global Accounting mogą liczyć na fachowe doradztwo związane z księgowością i kompleksowe usługi kadrowo-płacowe. Prowadzenie firmy wymaga sporządzania dokumentacji pracowniczej, takiej jak ewidencje urlopów i zwolnień lekarskich oraz przygotowywania list płac. Wszystkim tym zajmuje się specjalny dział biura rachunkowego. Pełną informację dotyczącą działalności biura znajdą Państwo na stronie internetowej: global-accounting.pl/

 


Global Account
 
Data pliku video: 2018-12-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Siemianowice Śląskie

  Siemianowice Śląskie - to miasto na prawach powiatu położone jest w południowej części kraju, w województwie śląskim. Leży nad rzeką Brynicą, która jest dopływem Czarnej Przemszy. Miasto liczy niespełna 70 tys. mieszkańców w obszarze 25,5 km².

  Miasto węgla i stali zaprasza do siebie nowych inwestorów i stawia na turystykę. Pobytem w nim zainteresować się mogą zarówno Ci ceniący sobie historyczne obiekty w postaci zabytków i miejsc pamięci, jak i Ci, którzy lubują się odpoczynkiem wśród zieleni. Pierwsi powinni zwiedzić przede wszystkim Pałac w Siemianowicach, który jest najważniejszym zabytkiem zespołu pałacowo-parkowego. Jest to największy pałac na terenie województwa i jeden z największych w skali kraju. Drudzy koniecznie muszą wybrać się do Parku Górnika.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola