Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

IV Mistrzostwa Dian Polskiego Związku Łowieckiego w Siemianowicach Śląskich

 
W dniu 17.06.2017 do 18.06.2017 na strzelnicy w Siemianowicach Śląskich odbyły się IV Mistrzostwa Polski Dian. Oficjalne otwarcie zawodów odbyło się o godzinie 9:00. Po godzinnej ceremonii odbyły się strzelania konkursowe, które trwały od 10:00 do 16:00. Drugiego dnia konkurencje strzeleckie trwały do godziny 11:00, a po zakończeniu oficjalnych zawodów już nieoficjalnie każda z uczestniczek mogła wziąć udział w tzw. strzeleckim pokerze. Oficjalne zakończenie zawodów odbyło się o godzinie 13:00. Na podium stanęły najlepsze zawodniczki, które uhonorowano medalami jak i zostały im wręczone nagrody od sponsorów turnieju. Firma Kolba dla zwycięskich Dian przygotowała nagrody w postaci lornetek oraz lunet marki VORTEX jak i latarki Fenix oraz trójnogi myśliwskie firmy PRIMOS.​​ Kolba to sponsor generalny na tych zawodach NAGRODY PRZEZNACZONE PRZEZ SKLEP KOLBA TO 1. SŁUCHAWKI REALHUNTER PASYWNE 2. LATARKA FENIX TK20R 3. LATARKA FENIX HL26R 4. TRÓJNÓG PRIOMS 5. WAGA DO 200 KG NA ZWIERZYNĘ 6. WIESZAK Z WYCIĄGARKĄ REALHUNTER DO 225 kg 7. NÓŻ REALHUNTER DOUBLE BLADE POMORAŃCZOWY 8. LUNETA VORTEX STRIKE EAGLE 1-8X24 9. LORNETKA VORTEX DIAMONDBACK 10x42 10 LORNETKA VORTEX RAPTOR 10x32 Muzyka: Analog By Nature - C'Mon by AnalogByNature (c) copyright 2012 Licensed under a Creative Commons Attribution (3.0) license. dig.ccmixter.org/files/AnalogByNature/39894 #myslistwo #kolbapl #strzelectwo #zawody #zawodystrzeleckie

 


Kolba
 
Data pliku video: 2017-06-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Siemianowice Śląskie

  Siemianowice Śląskie - to miasto na prawach powiatu położone jest w południowej części kraju, w województwie śląskim. Leży nad rzeką Brynicą, która jest dopływem Czarnej Przemszy. Miasto liczy niespełna 70 tys. mieszkańców w obszarze 25,5 km².

  Miasto węgla i stali zaprasza do siebie nowych inwestorów i stawia na turystykę. Pobytem w nim zainteresować się mogą zarówno Ci ceniący sobie historyczne obiekty w postaci zabytków i miejsc pamięci, jak i Ci, którzy lubują się odpoczynkiem wśród zieleni. Pierwsi powinni zwiedzić przede wszystkim Pałac w Siemianowicach, który jest najważniejszym zabytkiem zespołu pałacowo-parkowego. Jest to największy pałac na terenie województwa i jeden z największych w skali kraju. Drudzy koniecznie muszą wybrać się do Parku Górnika.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola