Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Organek & Alicja Boncol Rock Noc 07.09.2018, amfiteatr, SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

 
"GŁUPI JA" Głupi ja, głupi ja jej chłop Nie głupia ona nie, nie głupia diabli miot, nie głupia Ojciec dał pieniędzy, dał co miał pomiędzy niebem, piekłem, ziemią ojciec dał W śmiertelnej pościeli leżał do niedzieli Aż na łóżku wstał i kazał przyjść i mówi Masz tu synku masz, co mam ci dam do miasta jedź tam żonę znajdź i nie bądź sam i dobrze Dobrze mówił zaraz potem zmówił ksiądz pacierze Niechaj pokój będzie z nim, niech będzie Niech już będzie co ma być to będzie I kapotę wziąłem i splunąłem w tył na szczęście O nieszczęście, o nieszczęście miałem gdy spotkałem Ją nareszcie najpiękniejszą w mieście. Głupi ja, głupi ja jej chłop Nie głupia ona nie, nie głupia diabli miot. Pókim miał pieniędzy, to nie było nędzy Tylko wino baba diabli miot z tej jędzy. Tych pieniędzy było mało jędzy, Miłość cała się skończyła poszła w czort Miłość cała warta tych pieniędzy, Co mój ojciec z nędzy z ciała z potu z łez Takie życie, ile włożysz tyle potem masz położysz to na wadze i wiesz Głupi ja, głupi ja jej chłop Nie głupia ona nie, nie głupia diabli miot, nie głupia. Głupi ja, głupi ja jej chłop Nie głupia ona nie, nie głupia diabli miot.

 


Ala Boncol
 
Data pliku video: 2018-09-13, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Siemianowice Śląskie

  Siemianowice Śląskie - to miasto na prawach powiatu położone jest w południowej części kraju, w województwie śląskim. Leży nad rzeką Brynicą, która jest dopływem Czarnej Przemszy. Miasto liczy niespełna 70 tys. mieszkańców w obszarze 25,5 km².

  Miasto węgla i stali zaprasza do siebie nowych inwestorów i stawia na turystykę. Pobytem w nim zainteresować się mogą zarówno Ci ceniący sobie historyczne obiekty w postaci zabytków i miejsc pamięci, jak i Ci, którzy lubują się odpoczynkiem wśród zieleni. Pierwsi powinni zwiedzić przede wszystkim Pałac w Siemianowicach, który jest najważniejszym zabytkiem zespołu pałacowo-parkowego. Jest to największy pałac na terenie województwa i jeden z największych w skali kraju. Drudzy koniecznie muszą wybrać się do Parku Górnika.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola