Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

zespół muzyczny AdamsBand

 

Jeżeli szukasz zespołu muzycznego na wesele,impreze firmową,studniówkę czy sylwestra to na pewno zainteresuje Cie oferta zespołu muzycznego AdamsBand. Jest to zespół z województwa ślaskiego grający na terenie całego kraju. Skład zespołu to czworo profesjonalnych muzyków związanych z muzyka estradową od wielu lat i mających olbrzymie doświadczenie pomimo faktu że znaczna cześć zespołu to bardzo młodzi ludzie.Zespół poza graniem muzyki tanecznej również zajmuje się prowadzeniem całości imprezy. Organizuje konkursy i zabawy, prowadzi obsługę konferansjerską i pomaga w organizacji całości imprezy.Zawsze aktualne informacje o zespole można znaleść na stronie zespołu pod adresem 
www.adamsband.pl

Kontakt

Telefon 60878733

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie - to miasto na prawach powiatu położone jest w południowej części kraju, w województwie śląskim. Leży nad rzeką Brynicą, która jest dopływem Czarnej Przemszy. Miasto liczy niespełna 70 tys. mieszkańców w obszarze 25,5 km².

Miasto węgla i stali zaprasza do siebie nowych inwestorów i stawia na turystykę. Pobytem w nim zainteresować się mogą zarówno Ci ceniący sobie historyczne obiekty w postaci zabytków i miejsc pamięci, jak i Ci, którzy lubują się odpoczynkiem wśród zieleni. Pierwsi powinni zwiedzić przede wszystkim Pałac w Siemianowicach, który jest najważniejszym zabytkiem zespołu pałacowo-parkowego. Jest to największy pałac na terenie województwa i jeden z największych w skali kraju. Drudzy koniecznie muszą wybrać się do Parku Górnika.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola