Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Agnieszka Adamczewska - Na wszystko przyjdzie czas

 
Debiutancki singiel Agnieszki Adamczewskiej: UmusicPL.lnk.to/AAdamczewskaNWPC Śledź Agnieszkę na: FB: facebook.com/AdamczewskaAgnieszka/ Instagram: instagram.com/agaadamczewska/ Muzyka: Marcin Kindla Słowa: Wojciech Byrski Scenariusz i reżyseria: Pascal Pawliszewski Kierownictwo produkcji: Pamela Uszyńska Zdjęcia: Pascal Pawliszewski Operator drona: Krzysztof Łabaz Montaż i koloryzacja: Pascal Pawliszewski Kierownictwo planu: Krzysztof Łabaz Stylizacje: Mateusz Kołtunowicz Make-up i fryzjer: Aneta Malesa Produkcja: PASCAL PRODUCTION pascalproduction.pl Music video by Agnieszka Adamczewska performing Na Wszystko Przyjdzie. © 2018 Universal Music Polska vevo.ly/he9ahh

 


AgaAdamczewskaVEVO
 
Data pliku video: 2018-03-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Siemianowice Śląskie

  Siemianowice Śląskie - to miasto na prawach powiatu położone jest w południowej części kraju, w województwie śląskim. Leży nad rzeką Brynicą, która jest dopływem Czarnej Przemszy. Miasto liczy niespełna 70 tys. mieszkańców w obszarze 25,5 km².

  Miasto węgla i stali zaprasza do siebie nowych inwestorów i stawia na turystykę. Pobytem w nim zainteresować się mogą zarówno Ci ceniący sobie historyczne obiekty w postaci zabytków i miejsc pamięci, jak i Ci, którzy lubują się odpoczynkiem wśród zieleni. Pierwsi powinni zwiedzić przede wszystkim Pałac w Siemianowicach, który jest najważniejszym zabytkiem zespołu pałacowo-parkowego. Jest to największy pałac na terenie województwa i jeden z największych w skali kraju. Drudzy koniecznie muszą wybrać się do Parku Górnika.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola