Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

FOTOGRAF ŚLUBNY - PAKIETY W ROZSĄDNEJ CENIE

 

Firma Foto-Amart proponuje Państwu następujące Pakiety Ślubne:
***Pakiet Srebrny***
obejmuje zdjęcia wykonane od przygotowań i błogosławieństwa w domu, poprzez całą ceremonię ślubną i wesele, aż do oczepin. Do wyboru album tradycyjny, fotoksiążka lub fotoalbum - 50 fotografii, a także Młoda Para otrzymuje archiwum na płycie DVD niezabezpieczonej przed kopiowaniem (minimum 300 zdjęć).
***Pakiet Złoty***
obejmuje zdjęcia wykonane od przygotowań i błogosławieństwa w domu, poprzez całą ceremonię ślubną i wesele, oraz sesję plenerową w dniu ślubu lub w innym dowolnie ustalonym z fotografem. Do wyboru album tradycyjny, fotoksiążka lub fotoalbum - 60 fotografii, a także Młoda Para otrzymuje archiwum na płycie DVD niezabezpieczonej przed kopiowaniem (minimum 450 zdjęć).
***Pakiet Platynowy***
obejmuje zdjęcia wykonane od przygotowań i błogosławieństwa w domu, poprzez całą ceremonię ślubną i wesele, oraz sesję plenerową w dniu ślubu lub w innym dowolnie ustalonym z fotografem. 
W pakiecie platynowym możecie Państwo podziękować rodzicom lub świadkom,
obdarowując ich pamiątkowymi albumami. Do wyboru 3 albumy tradycyjne,
3 fotoksiążki lub 3 fotoalbumy - razem 120 fotografii, a także Młoda Para
otrzymuje archiwum na płycie DVD niezabezpieczonej przed kopiowaniem 
(minimum 600 zdjęć).

Podpisujemy umowę, która daje Państwu gwarancję i pewność, że w/w usługa będzie wykonana na najwyższym poziomie i w ustalonej cenie. Wszystkie zdjęcia wykonuje dyplomowany fotograf, używając wysokiej klasy sprzętu i oprogramowania firmy Canon.
Serdecznie zapraszamy i pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Kontakt

FOTO-AMART
telefon: 784056681
e-mail: fotoamart@interia.pl
www.fotoamart.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie - to miasto na prawach powiatu położone jest w południowej części kraju, w województwie śląskim. Leży nad rzeką Brynicą, która jest dopływem Czarnej Przemszy. Miasto liczy niespełna 70 tys. mieszkańców w obszarze 25,5 km².

Miasto węgla i stali zaprasza do siebie nowych inwestorów i stawia na turystykę. Pobytem w nim zainteresować się mogą zarówno Ci ceniący sobie historyczne obiekty w postaci zabytków i miejsc pamięci, jak i Ci, którzy lubują się odpoczynkiem wśród zieleni. Pierwsi powinni zwiedzić przede wszystkim Pałac w Siemianowicach, który jest najważniejszym zabytkiem zespołu pałacowo-parkowego. Jest to największy pałac na terenie województwa i jeden z największych w skali kraju. Drudzy koniecznie muszą wybrać się do Parku Górnika.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola