Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Strzelnica Siemianowice Śląskie 2017

 
Witam wszystkich bardzo serdecznie na moim kanale. Chciałbym dziś zaprezentować Wam film z relacji na strzelnicy w Siemianowicach Śląskich na który to zostaliśmy zaproszeni ja i mój brat. Myślę ,że film spodoba się i ,że drogi widzu zostawisz ocenę jak i komentarz no i naciśniesz przycisk "SUBSKRYBUJ" Bardzo też bym chciał podziękować za zaproszenie ekipie ALFA są to miedzy innymi: -Krzysztof -Marek -Pit Hors i reszta ekipy dzięki wielkie i myślę ,ze będziemy się dobrze bawić i kręcić fajne filmy ;D PROGRAM KTÓRY ZOSTAŁ UŻYTY DO EDYCJI FILMÓW TO: -Sony Vegas Pro 13 -Paint MUZYKA KTÓRA ZOSTAŁA UŻYTA W FILMIE TO: - Kevin MacLeod: Gearhead na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100221 Wykonawca: incompetech.com/ - John Deley and the 41 Players - Kevin MacLeod: Happy Bee – na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1300014 Wykonawca: incompetech.com/ - Ethan Meixsell Rabid - Ethan Meixsell March On - Ethan Meixsell Rise - Black Polkadots John Deley and the 41 Players - Audionautix: Pentagram – na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Wykonawca: audionautix.com/ -Kevin MacLeod: Fig Leaf Times Two – na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1200096 Wykonawca: incompetech.com/ -Tight Perm Silent Partner Źródła zostały dodane na prośbę youtube.com/audiolibrary i Twórców YOUTUBE ORYGINAL & CREATIVE =D BEZWZGLĘDNY ZAKAZ KOPIOWANIA FILMU NARUSZENIE TEJ ZASADY GROZI NAWET POZBAWIENIEM WOLNOŚCI DO LAT 3 JEŻELI SKOPIOWANY FILM CZERPIE KORZYŚCI FINANSOWE GROZI KARA NAWET DO 5 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI.

 


McTvorzy
 
Data pliku video: 2017-05-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Siemianowice Śląskie

  Siemianowice Śląskie - to miasto na prawach powiatu położone jest w południowej części kraju, w województwie śląskim. Leży nad rzeką Brynicą, która jest dopływem Czarnej Przemszy. Miasto liczy niespełna 70 tys. mieszkańców w obszarze 25,5 km².

  Miasto węgla i stali zaprasza do siebie nowych inwestorów i stawia na turystykę. Pobytem w nim zainteresować się mogą zarówno Ci ceniący sobie historyczne obiekty w postaci zabytków i miejsc pamięci, jak i Ci, którzy lubują się odpoczynkiem wśród zieleni. Pierwsi powinni zwiedzić przede wszystkim Pałac w Siemianowicach, który jest najważniejszym zabytkiem zespołu pałacowo-parkowego. Jest to największy pałac na terenie województwa i jeden z największych w skali kraju. Drudzy koniecznie muszą wybrać się do Parku Górnika.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola