Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uroczyste obchody Święta Policji w Siemianowicach Śląskich

Data publikacji: 2018-07-27, Data modyfikacji: 2018-08-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Dzisiaj w Parku Tradycji odbyły się obchody Święta Policji. Podczas uroczystości policjanci i pracownicy komendy zostali wyróżnieni i mianowani na wyższe stopnie służbowe. Swoje awanse na wyższe stopnie służbowe mundurowi odebrali z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztofa Justyńskiego oraz Komendanta Miejskiego Policji insp. Dariusza Kopeć. Prezydent Miasta Rafał Piech wręczył wyróżnienia policjantom i pracownikom Policji.

Pełna treść wiadomości na: siemianowice.slaska.policja.gov.pl/k23/informacje/wiadomosci/238784,Uroczyste-obchody-Swieta-Policji-w-Siemianowicach-Slaskich.html
siemianowice.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: siemianowice.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Siemianowice Śląskie

  Siemianowice Śląskie - to miasto na prawach powiatu położone jest w południowej części kraju, w województwie śląskim. Leży nad rzeką Brynicą, która jest dopływem Czarnej Przemszy. Miasto liczy niespełna 70 tys. mieszkańców w obszarze 25,5 km².

  Miasto węgla i stali zaprasza do siebie nowych inwestorów i stawia na turystykę. Pobytem w nim zainteresować się mogą zarówno Ci ceniący sobie historyczne obiekty w postaci zabytków i miejsc pamięci, jak i Ci, którzy lubują się odpoczynkiem wśród zieleni. Pierwsi powinni zwiedzić przede wszystkim Pałac w Siemianowicach, który jest najważniejszym zabytkiem zespołu pałacowo-parkowego. Jest to największy pałac na terenie województwa i jeden z największych w skali kraju. Drudzy koniecznie muszą wybrać się do Parku Górnika.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola