Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uroczystość z okazji święta służby cywilnej

Data publikacji: 2018-11-14, Data modyfikacji: 2018-11-15
A A AWydrukDrukuj  
 
W siemianowickiej komendzie odbyła się uroczystość z okazji Święta Służby Cywilnej. Komendant Miejski Policji oraz Sekretarz Miasta podziękowali pracownikom za zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz za wsparcie jakie dają policjantom. Święto było okazją do wyróżnienia 6 osób, którym zostało podniesione wynagrodzenie i 2 osób które otrzymały dodatkowy urlop. Prezydent Miasta z tej okazji ufundował dla 6 pracowników upominki. O poczęstunek po uroczystości zadbały związki zawodowe.

Pełna treść wiadomości na: siemianowice.slaska.policja.gov.pl/k23/informacje/wiadomosci/247075,Uroczystosc-z-okazji-swieta-sluzby-cywilnej.html
siemianowice.slaska.policja.gov.pl, Źródło artykułu: siemianowice.slaska.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Siemianowice Śląskie

  Siemianowice Śląskie - to miasto na prawach powiatu położone jest w południowej części kraju, w województwie śląskim. Leży nad rzeką Brynicą, która jest dopływem Czarnej Przemszy. Miasto liczy niespełna 70 tys. mieszkańców w obszarze 25,5 km².

  Miasto węgla i stali zaprasza do siebie nowych inwestorów i stawia na turystykę. Pobytem w nim zainteresować się mogą zarówno Ci ceniący sobie historyczne obiekty w postaci zabytków i miejsc pamięci, jak i Ci, którzy lubują się odpoczynkiem wśród zieleni. Pierwsi powinni zwiedzić przede wszystkim Pałac w Siemianowicach, który jest najważniejszym zabytkiem zespołu pałacowo-parkowego. Jest to największy pałac na terenie województwa i jeden z największych w skali kraju. Drudzy koniecznie muszą wybrać się do Parku Górnika.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola